ozonator logo 

 marlus logo

Štúrová 155

Nitra

Informácie o ozóne

Mäkšia a belšia bielizeň vypratá s ozonátorom

Pranie nemusí byť iba náročný chemický proces, ktorý neprospieva životnému prostrediu, ale môže byť v súlade s prírodou a výsledok je omnoho lepší, ako by ste čakali.

Ozonátor pre práčku zabezpečí celý proces tak, že na chémiu môžete zabudnúť, navyše periete v studenej vode a výsledok je mäkká bielizeň.

ako si poradiť s vírusmi v ovzduší

Baktérie alebo vírusy môžu v tomto jesennom a navyše pandemickom čase poriadne znepríjemniť život, či už na pracovisku, v školách, ale aj v iných priestoroch.

Výraz dezinfekcia aktuálne dostáva úplne nový rozmer a každá firma, či pracovisko má novú prioritu - vytvoriť bezpečné prostredie pre svojich ľudí.

Ozón zničí vírusy, ale aj zápach z kuchyne či fajčenia

V súčasnom pandemickom čase je dezinfekcia najlepšou prevenciou.

Neustále si umývame ruky a používame dezinfekčné prípravky pri vstupe na pracovisko, do školy, či do verejných priestorov. Nežiadúce vírusy, baktérie, ale aj iné látky však môžu pretrvávať rozptýlené vo vzduchu a voľne sa pohybujú v priestoroch.

Ozonátor – rýchly, jednoduchý a účinný spôsob dezinfekcie

Ozonátor alebo generátor ozónu je zariadenie, ktoré privádza do ovzdušia alebo vody ozón, vďaka čomu sa eliminujú všetky známe baktérie.

Dokáže nie len zničiť nežiadúce mikroorganizmy, ale aj odstrániť nepríjemné pachy. Podotýkame, že ich dokáže odstrániť a nie len prekryť, tak ako to môže byť pri iných metódach čistenia.